sobota, 5 marca 2016

Festiwal Inspircji xOpole 2016

 
   

 Festiwal Inspiracji, to wydarzenie organizowane przez Stowarzyszenie Profesjonalnych Mówców od pięciu lat w Warszawie. W tym roku, po raz pierwszy odbędzie się także w czterech miastach Polski. Oprócz Opola, także w Krakowie, Gdańsku i Łodzi.

     Na opolskiej scenie 15 kwietnia 2016roku staną między innymi - Łukasz Jakóbiak - twórca internetowego talk-show “20m2”. Człowiek, który udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych. Jacek Chmielecki - od prawie 20 lat dyrektor w wielu korporacjach - między innymi w Microsoft czy Google, gdzie odpowiadał za sprzedaż na Polskę, Niemcy, Austrię i Szwajcarię. Sebastian Kotow - menadżer, wykładowca Akademii Leona Koźmińskiego, współautor m.in. książki z Brianem Tracy. Marek Skała - certyfikowany coach ICF, wykładowca, współtwórca pierwszych w Polsce studiów Public Relations. O swoich sukcesach i zawodowej drodze opowiedzą także opolanie.

    Festiwal Inspiracji xOpole odbędzie się 15 kwietnia 2016 roku w sali eventowej w domEXPO w Opolu. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Opola. Patronatem medialnym objęły go natomiast największe media z Opolszczyzny, Śląska i Dolnego Śląska – 24opole.pl, Nowa Trybuna Opolska, TVP3 Opole, TVS, Gazeta Wrocławska.
Konferencja kierowana jest głównie do przedsiębiorców oraz wszystkich osób zainteresowanych rozwojem osobistym, poszukująćych nowych rozwiązań i motywacji.


http://festiwalinspiracji.pl/opole/
      


 
 
 

                    Dodatkowo super KONKURS!
Przy zakupie biletu do zgarnięcia Dzień SPA o wartości 800zł i inne nagrody!
Przy zakupie 2 biletów rabat! a to wszystko z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet!

Więcej na temat konkursu znajdziecie na FB KLIK

Jeżeli ktoś chciałby posłuchać o tym jak opowiadam o Festiwalu Inspiracji zapraszam do obejrzenia programu Druga Kawa:oraz materiał na portalu 24opole.pl: KLIK

Bilety do nabycia: KLIK


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twoją opinię :)