poniedziałek, 7 marca 2016

50 Rzeczy, które kobiety kochają i nienawidzą

Zastanawiasz się o co naprawdę chodzi kobietom, co lubią czy może jak ją zdobyć? Może zastanawiasz się co zrobić aby Wasz związek był lepszy, a Ona częściej się uśmiechała?
Chcesz wiedzieć jak ją "zdobyć", rozkochać i nie stracić? W takim wypadku te 50 pkt może się przydać:)

Ten post powstaje na Wasze życzenie w  związku z dużym (OGROMNYM!!!) zainteresowaniem przy wpisie 72 wskazówki co robić i czego nie robić gdy zostawił Cię facet KLIK
Tym razem dedykowany Panom;)

Pomyślałam, że 8 marca i Dzień Kobiet jest dobrą okazją do takiego tematu, o chwili refleksji o tym czego to my potrzebujemy w życiu i w relacjach damsko-męskich. Kolejność punktów przypadkowa.Jeśli coś pominęłam - dajcie znać - dopiszę dodatkowe punkty:)1. Szacunek. Szanuj ją, jeśli chcesz, aby Ona traktowała Cię jak mężczyznę i szanowała Ciebie.
 
2. Wierność. To chyba jeden z filarów związku w którym kobieta czuje się kobietą. Nic tak nie psuje poczucia własnej wartości i całego związku jak jakikolwiek "skok w bok".
 
3. Spraw aby Ona czuła, że jest dla Ciebie najpiękniejsza. To, że Ty to wiesz i że tak myślisz nie znaczy, że Ona to wie. Upewniaj Ją o tym.
 
4. Komplementy. Tak, każda kobieta lubi komplementy. Zacznij doceniać szczegóły.
 
5. Bądź szarmancki - to nie wychodzi z mody. Otwieraj Jej drzwi, odsuwaj krzesło.
 
6. Słuchaj. Kobiety najczęściej same mówią czego chcą, naucz się tylko słuchać.
 
7. Jej kariera jest tak samo ważna jak Twoja. Nigdy nie deprecjonuj wartości Jej pracy.
 
8. Jeśli oczekujesz, że ma zawsze świetnie wyglądać -rób to samo. Czy w domu, czy podczas bankietu w firmie czy wizyty u Rodziców.
 
9. Spędzaj z Nią czas sam na sam. Wyjścia ze znajomymi są super, ale czasami fajnie jest zrobić coś razem, nie tylko oglądać tv w dresach na kanapie.
 
10. Spróbuj znaleźć z Nią wspólną pasję. Może to być cokolwiek, jeśli lubicie oboje ćwiczyć może wspólne treningi na siłowni, wypady na gokarty, narty czy bieganie.
 
11. Kwiaty - tak lubimy prezenty. Nie koniecznie duże. Wystarczy czasem kwiatek żeby poprawić nam nastrój.
 
12. Spraw żeby czuła się dla Ciebie gwiazdą, zwłaszcza jeśli wychodzicie ze znajomymi.
 
13. Nigdy nie flirtuj z Jej koleżankami.
 
14. Dla Własnego dobra, nigdy nie mów, że któraś ze znajomych jest od Niej lepsza, ładniejsza, mądrzejsza itd.
 
15. Niespodzianki. Uwielbiamy je! Jednak musisz mieć wyczucie. Jeśli to początek, nie mieszkacie razem, nie wpadaj bez zapowiedzi by gdzieś ją wyciągnąć, jeśli wiesz, że Ona nastawia się dziś na siedzenie w domu ( pewnie z maseczką na twarzy, leży w wannie lub maluje paznokcie).
 
16. Jeśli umówiliście się u Niej to nie przychodź 15 minut wcześniej - na 90% Ona jeszcze coś poprawia, szykuje itd.
 
17. Jeśli idziesz do Niej, a wiesz, że ma dziecko albo psa nie zapominaj, przynajmniej raz na jakiś czas o drobiazgu (przekąsce, zabawce). Tym zawsze przełamiesz lody.
 
18. Pamiętaj o datach. Dla kobiet urodziny, rocznice, święta to ważny czas. Masz w telefonie kalendarz - nie musisz mieć wszystkiego w głowie, ale nie przegap!
 
19. Jej koleżanki -nie musisz ich lubić ale musisz je akceptować. Nie zabraniaj Jej się z Nimi spotykać.
 
20. Twoje koleżanki - zawsze ciężki temat. Nigdy "przyjaciółki" nie są ok - nawet jak tak mówi.
 
21. Nie pisz z innymi kobietami, nie flirtuj jak jesteś z Nią. Kiedy siedzicie razem zwróć uwagę zwłaszcza gdy napisze do Ciebie np. Kasia -koleżanka z pracy, żeby w 2 zdaniach Jej opowiedzieć. Jeśli tego nie zrobisz, Twoja kobieta na milion procent już zauważyła, ze ten sms był od innej kobiety a w głowie ułoży sobie ze sto złych scenariuszy.
 
22. Nie odwołuj spotkań... nie ma że zapomniałeś, kolega ma urodziny, Twoja ulubiona drużyna gra mecz itd.
 
23. Urodziny Twoich znajomych- o tym też pamiętaj. Czym poważniej Ją traktujesz tym bardziej zabieraj Ją ze sobą. Zwłaszcza jeśli to urodziny Twojej koleżanki lub impreza na której będą też inne kobiety.
 
24. Dzwoń do Niej i pisz. Zawsze i wszędzie. W XXI wieku jest telefon i tyle komunikatorów, że brak zasięgu, neta, czy rozładowana komórka śmierdzą na kilometr.
 
25. Jeśli Ona opowiada Ci, że podobają Jej się jakiś buty to już powinna mieć je w szafie, jeśli możesz sobie na nie pozwolić, albo doradź Jej żeby je kupiła;) Nawet jeśli ma 5 podobnych.
 
26. Jeśli wzięła Cię ze sobą na zakupy to doradzaj Jej. W końcu dla Ciebie chce dobrze wyglądać i nie wzięła Cię po to, żebyś co 10 minut pytał, czy już wracacie do domu.
 
27. Film. Ona ogląda z Tobą sensacje i horrory, Ty też czasem możesz obejrzeć z Nią "babski" film.
 
28. Twoja kobieta w niczym nie wygląda GRUBO. Nawet jeśli pyta "Kochanie, nie uważasz że wyglądam grubo w tej sukience?" a Ty się z Nią zgadzasz to dopieraj słowa ostrożnie żeby nie wywołać wojny. Odpowiedź najlepsza: "No co Ty, wyglądasz extra! A zmierz jeszcze tą czerwoną, ta moją ulubioną, w niej masz zabójcze nogi!"
 
29. Kobieta ma prawo do miliona par butów i miliona torebek. Zaakceptuj to po prostu.

30. Mów Jej o tym, że ją kochasz.

31. Nie krzycz! Nigdy - nawet gdy brak Ci słów, wytłumacz, poczekaj i wytłumacz ponownie. Nigdy nie krzycz i nie obrażaj. Inaczej kobieta to zapamięta i będzie nosić w sobie żal do Ciebie do końca życia.

32. Nigdy nie żartuj sobie z Niej, zwłaszcza wśród ludzi. Historia może jest śmieszna do rozpuku, ale czy Ty chciałbyś, aby ktoś Ci najbliższy zrobił z Ciebie debila przy innych osobach?

33. Nigdy nie kłam, jeżeli kobieta o coś pyta drugi raz i tak już zna odpowiedź i daje Ci tylko szansę, żebyś zmienił zdanie.

34. Jesteśmy sentymentalne. Pamiętamy pierwszą piosenkę, miejsce pierwszej randki itp. Pamiętaj o tym.

35. Jeśli kobieta się nie odzywa to jeszcze gorzej niż miałaby na Ciebie krzyczeć. Zrób wszystko, aby ją przeprosić.
 
36. Jeśli umawiasz się z Nią na wyjście do kina, restauracji czy do klubu nie proponuj na godzinę przed, że może lepiej abyście zostali w domu. Najprawdopodobniej kilka godzin się już szykowała a od wczoraj robiła już maseczki na twarz i zastanawiała się co na siebie włoży.
 
37. Bądź czasem twardy. Zdecyduj, postaw sprawę jasno. Kobieta lubi czuć, że ma przy sobie mężczyznę a nie chłopca.

38. Musisz wyczuć moment, kiedy możesz zedrzeć z Niej sukienkę. Kobiety lubią romantyzm, ale odrobina pikanterii jest mile widziana.

39. Pozwól czasami, aby wrzucała na portale (FB, instagram itp.) Wasze wspólne zdjęcia. Zrozum, że Ona chce się Tobą chwalić przed całym światem i to powinno być dla Ciebie komplementem.

40. Nie bądź zazdrosny gdy wychodzi z domu bez Ciebie i świetnie wygląda. Nie, na 99% nie umówiła się z nikim innym i wcale Cię nie ściemnia, że wychodzi z koleżankami. Po prostu nikt tak krytycznie nie ocenia kobiety jak.... druga kobieta.

41. Zaakceptuj to, że czasem Twoja kobieta wisi na telefonie godzinę ze swoją najlepszą przyjaciółką. Tak. Jesteśmy emocjonalne i lubimy ze sobą wszystko przegadać.

42. Jeżeli kobieta ma ogolone nogi, szpilki i pasujący do siebie komplet bielizny uwierz, że nie zamierzała dziś wcześnie kończyć randki i wracać do domu.

43. Nigdy nie bądź zły, że siedzi 2 h w łazience - przecież to dla Ciebie chce dobrze wyglądać.

44. Pytaj Ją o zdanie. Naprawdę Kobiety chcą wiedzieć, że traktujesz Je jako partnera a ich zdanie się dla Ciebie liczy.

45. Nawet o najgorszych swoich przewinieniach mów jej sam i pierwszy. Jeśli dowie się od kogoś innego to już nie będzie wykroczenie a grzech śmiertelny.

46.  Nigdy nie próbuj Jej zmieniać na siłę. Nie każ Jej robić tak jak Ty chcesz, czy ubierać się tak jak sobie wymyślisz. Chyba, że to będzie Jej decyzja.

47. Traktuj Ją tak, aby wszystkie inne kobiety zazdrościły Jej, że ma takiego faceta jak Ty.

48. Zapamiętaj Jej ulubiony kolor, liczbę, piosenkę, film... Uwierz -przyda Ci się:)

49. Samochód jako tapeta w telefonie zawsze jest lepiej widziany niż jakakolwiek modelka;)

 
50. Bądź sobą! Jeśli nie pokocha Cię takiego jaki jesteś, Jej strata!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twoją opinię :)